Кошик
298 відгуків
УкраїнаКиївська областьОбухів
+380957949606
+380688651136
BOGIKA

Живлення та зволоження

Живлення та зволоження - останній важливий етап щоденного догляду за шкірою. Правильно підібрані засоби будуть насичувати шкіру корисними мікроелементами та вітамінами, а також:

  • підвищувати тонус шкіри;
  • відновлювати;
  • омолоджувати;
  • захищати від погодних умов та негативного впливу навколишнього середовища;
  • покращувати стан і колір шкіри.

Бренд натуральної косметики BOGIKA для живлення та зволоження шкіри обличчя пропонує ефективні засоби - ламелярні креми з гіалуроновою кислотою для денного та “Олію краси” для нічного догляду за шкірою. У їхньому складі виключно активні натуральні компоненти. 

Креми для обличчя та шкіри навколо очей з гіалуроновою кислотою BOGIKA - ламелярні. З'єднані шляхом гемогенізації водна і жирна фаза забезпечують крему легку текстуру, яка рівномірно розподіляється по шкірі, швидко проникає у неї, не залишаючи жирної плівки.

Ламелярний крем з гіалуроновою кислотою - це концентрат корисних натуральних компонентів, які забезпечать шкірі максимальне живлення та зволоження, захист та відновлення.

Обирати крем для обличчя слід відповідно типу шкіри. Ніжний крем для шкіри навколо очей містить виключно цінні компоненти, які підходять для усіх типів шкіри.

“Олія краси” BOGIKA - це засіб, який крім максимального живлення, подарує шкірі розкіш салонних спа-процедур. Серед величезної лінійки аромадогляду від BOGIKA саме цей засіб користується найбільшою популярністю серед клієнтів.

“Олія краси” розроблена на основі сквалану. Цей високоефективний компонент забезпечує шкірі повноцінне зволоження та живлення, сповільнює процес старіння шкіри. а також захищає її від негативного впливу навколишнього середовища.

В асортименті бренду натуральної косметики BOGIKA є “Олія краси” 20+, 30+ та 40+. У їхньому складі містяться різні ефірні олії та СО2-екстракти, що забезпечують потреби шкіри різного віку та особливостей. Крмі того, є "Олія краси" без ефірних олій та інших компонентів, які могли б провокувати алергічну реакцію надчутливої шкіри.