Корзина
255 отзывов
УкраинаКиевская областьОбухов
+380957949606
+380688651136
BOGIKA

Очищення

Очищення шкіри від щоденного бруду, пилу та жиру - перший і надзвичайно важливий етап догляду за обличчям. Чиста шкіра - здорова шкіра! Вона підкорює свіжістю, молодістю та природним сяйвом.

Бренд натуральної косметики BOGIKA пропонує широкий асортимент засобів для очищення шкіри обличчя. Натуральні мила та убтани - ідеальна альтернатива гелям, пінкам та іншим засобам для вмивання, якими переповнені полиці масмаркету. 

У складі засобів BOGIKA - виключно цінні натуральні компоненти. Відсутність шкідливих хімічних речовин - запорука природної краси та вічної молодості вашої шкіри!
 

Натуральне мило для очищення шкіри обличчя BOGIKA - зручний та економний у використанні засіб. Одного бруска вистачить надовго, а результат від застосування виправдає найсміливіші очікування.

Процес використання натурального мила BOGIKA надзвичайно приємний. Цінні омилені олії забезпечують йому м'яку, але щільну піну. Ефірні олії наповнять ванну кімнату неймовірним ароматом, піднімуть настрій та подарують заряд енергії на весь день!

Убтани BOGIKA розкриють стародавні секрети індійських красунь. Суміш подрібнених трав та глин - це дбайливий щоденний догляд за шкірою, глибоке очищення та ніжне скрабування.