Корзина
255 отзывов
УкраинаКиевская областьОбухов
+380957949606
+380688651136
BOGIKA

ОБЛИЧЧЯ

Здорова та доглянута шкіра обличчя - візитівка впевненої та успішної жінки, заряд енергії та хорошого настрою на весь день, а ще привід для гордості та щирих компліментів навіть від незнайомців! 

BOGIKA працює для того, щоб природну красу вам не доводилось ховати за декоративною косметикою. Натуральні засоби бренду перетворюють звичайні процедури щоденного догляду на улюблені ритуали спілкування з власним тілом. Адже кожен засіб BOGIKA - це джерело неперевершених природних ароматів та справжня тактильна насолода! 


BOGIKA - це ваш провідник у світ краси та здоров'я шкіри!
 

1 2

Щоденний догляд за обличчям, який неодмінно дасть позитивний результат, повинен складатися з наступних етапів:

  • демакіяж (гідрофільна олія BOGIKA відповідно типу шкіри);
  • очищення (натуральні мила або убтан BOGIKA);
  • тонізування (гідролати BOGIKA);
  • живлення та зволоження (крем з гіалуроновою кислотою зранку та “Олія краси” увечері). 

Щоб шкіра швидше оновлювалась та повноцінно насичувалась киснем, 1-2 рази на тиждень неодмінно слід проводити процедуру скрабування. Бренд натуральної косметики BOGIKA пропонує кремові мила з ніжним пілінг-ефектом. Вони ретельно  видаляють ороговілий шар епідермісу і при цьому живлять та захищають ніжну чутливу шкіру обличчя.

Беззаперечним лідером продажів вже довгий час залишаються альгінатні маски. З ними процедура, яку пропонують елітні спа-центри, стала доступною вдома кожному клієнту BOGIKA. Завдяки альгінатним маскам можна швидко освіжити шкіру перед важливими урочистостями. А якщо використовувати їх регулярно (1-2 рази на тиждень), можна отримати помітний та пролонгований ліфтинг-ефект. 

Будьте красиві разом з брендом натуральної косметики  BOGIKA!